Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Canlı Müzik

Promosyon Kodu : CAM10

Antalya'da en iyi canlı müzik performansları ve konserler biletantalya.com'da. Antalya'da canlı müzik dinlemek için en kaliteli yerlerin nereler olduğunu öğrenebileceğiniz adres biletantalya.com. Bilet Antalya ile Antalya'da ki en güncel etkinliklerin neler olduğunu öğrenebilir; en uygun giriş biletlerini online satın alabilirsiniz. Canlı müzik için satın alacağınız biletlerle çeşitli sürprizler kazanabilir; puan biriktirebilirsiniz. Canlı müzik ve konserler için giriş biletlerinizi biletantalya.com'da alın, siz de avantajlı olun!
info@biletantalya.com
+90 850 777 0 100

24 Ağustos Cuma akşamı Zakkum grubu Olympos Orange Bar'da. Doğasına ve tarihine hayran kalacağınız Olympos'a gitmek için bir neden daha. Müzik dolu güzel bir gece sizleri bekliyor.

Halil Sezai'den Can Gox'a Ece Seçkin'den Aydilge'ye Gazapizm'den Sagopa Kajmer'e kadar bir çok sanatçının yer alacağı Antalya Gençlik Festivali 5-6-7 Ekim 2018'de Antalya Lara Dido Beach'de !! Biletler www.biletantalya.com'da!!

Antalya’nın en popüler performans mekanı olan Sponge Pub, Açıkhava ve kapalı performans salonunda konserlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

}