Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Restoranlar

Antalya'nın seçkin restaurantlarına, dünya mutfaklarının eşsiz örneklerine ulaşmak biletantalya.com'la artık çok kolay. Antalya'nın en gözde restaurantlarının ne olduğuna; nerde, ne yiyeceğinize biletantalya.com'dan bakın, sizde çeşitli fırsatları yakalayın.
info@biletantalya.com
+90 850 777 0 100

Shakespeare Coffee & Bistro, yerel lezzetler ve dünya mutfaklarından oluşan menüsüyle; en yüksek müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteyi amaçlıyor. Biletantalya.com'a özel kampanya ile Mantar Soslu Tavuk Schnitzel + Coca-Cola menü sadece 39 TL. Bu lezzeti ve kaliteyi tatma fırsatını kaçırmayın.

%100+0.00

Sağlıklı yaşamı desteklemek için hazırlanan hafif sebze tabakları, yeni eklenen tostlar, çeşitli kahvaltı alternatifleri, leziz yemekler ve küçük misafirler için bol çeşitli kids menüleri "Herkesin Buluşma Noktası" Midpoint'te sizi bekliyor.

Her mevsim yeni bir başlangıç ve mutluluklar” inancıyla yola çıkan BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her karesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. biletantalya.com'la şimdi daha da avantajlı!

7Mehmet Restaurant geleneksel tatları yeniliklerle biçimleyen bir öncü restauranttır. Antalya'da doğmuş ve şöhreti dünyaya ulaşmış bir alınyazı efsanesinin adıdır. Kaliteli bir akşam yemeği için biletantalya.com'la sizde yerinizi ayırtın!

Seraser Fine Dining Restaurant, dünya mutfağını geleneksel motiflerle harmanlayarak sizleri kusursuz bir lezzet deneyimini paylaşmaya davet ediyor. biletantalya.com dan şimdi menünü seç en avantajlı sen ol!

Antalya’nın Akdeniz ve Beydağları’na bakan muhteşem manzarasını, eşsiz tatlarla birleştiren lezzet şöleni için biletantalya.com ayrıcalığıyla rezervasyonunuzu yapın.

%100+0.00

Club Arma Antalya yat limanına hakim konumu ve tüm Akdeniz'i kucaklayan panoraması ile gündüzü ayrı,gecesi ayrı güzel Antalya klasiği olmuş bir mekandır. biletantalya.com sizler için bu güzel mekanda en avantajlı menüyü sunuyor.

%100+0.00

Muhteşem Deniz Mahsülleri menümüzle, amacımız damağınızda eşşiz tatlar bırakmak. Şimdi hemen biletantalya.com'dan satın al, kaliteli bir akşam geçir.

%100+0.00
}